Darbs uzņēmumā turpinās

Darbs uzņēmumā turpinās

Cēsu pilsētas SIA “Vinda”informē, ka mūsu komanda turpina darbu pilnā apjomā, nodrošinot nepārtrauktu mūsu pakalpojumu piegādi un kvalitāti.

Rūpēs par mūsu darbinieku, klientu un partneru veselību īstenojam visus nepieciešamos drošības pasākumus.

Esam pārtraukuši klientu apkalpošanu klātienē un aicinām turpmāk iesniegumus un jautājumus iesūtīt elektroniski uz e-pasta adresi: info@vinda.lv vai iemest pastkastītē vai zvanīt uz tālruņa numuriem: lietvede – 64123526, klientu daļa – 64122957, tehniskā daļa – 64124463.

Savukārt tehniskie darbinieki, pastiprināti ievērojot drošības pasākumus, turpina savu darbu objektos. Esam atraduši risinājumus, lai tiem, kuriem darba pienākumi jāveic klātienē, būtu minimāla saskarsme ar citiem cilvēkiem. Šobrīd objektos esam atcēluši vizītes un apkopes darbus, kas nav steidzami, nodrošinot tikai obligātos ūdensapgādes sistēmu uzturēšanas pasākumus. Arī tehniskās daļas darbinieki veic savu ikdienas darbu, strādājot ar BIS (Būvniecības informācijas sistēmā) iesniegto tehnisko  dokumentāciju. Rakšanas darbu atļaujas tiek saskaņotas, iepriekš telefoniski vienojoties par saskaņošanas laiku.

Mēs turpinām rūpīgi sekot līdzi notikumu attīstībai un tālākajiem valsts institūciju norādījumiem. Aicinām ikvienu būt saprotošiem un atbildīgiem, un rūpēties gan par savu, gan līdzcilvēku veselību!