Paziņojums visiem Cēsu pilsētas SIA “Vinda” klientiem.

Paziņojums visiem Cēsu pilsētas SIA “Vinda” klientiem.

 Paziņojums Cēsu pilsētas SIA „Vinda” klientiem.

Turpinot SIA „ Vinda” pakalpojumu kvalitātes attīstību, uzņēmums uzsāk sadarbību ar tiešsaistes rēķinu apkalpošanas un saziņas platformu Bill.me.

Sākot ar 2020. gada martu,  saņemt rēķinus un nodot skaitītāju rādījumus elektroniski būs iespējams tikai Bill.me rēķinu apkalpošanas platformā.

Visi klienti, kuri jau izmanto savu e-pastu ikmēneša rēķinu saņemšanai un saziņai ar SIA „ Vinda”, saņems reģistrācijas saiti. Pēc vienkārša un saprotama reģistrācijas procesa uzreiz būs pieejamas visas Bill.me platformas iespējas, arī mobilajā lietotnē uz Android un iOS. Vairāk informācijas par Bill.me platformas priekšrocībām un pakalpojumiem Jūs varat atrast tīmekļa vietnē www.bill.me.

Klientus, kas pašreiz neizmanto e-pastu saziņai ar SIA „ Vinda”aicinām uz e-pasta adresi klientiem@vinda.lv iesūtīt šādu informāciju: vārds, uzvārds, īpašuma adrese.

Rūpējoties par Jūsu datu drošību, vēlamies Jūs informēt, ka rēķinu apkalpošanas platforma Bill.me pilnībā atbilst Eiropas Savienības Vispārīgās datu aizsardzības regulai un visaugstākajiem maksājumu drošības standartiem.