SIA “Vinda” tīklu būvdarbos izmanto mūsdienīgas metodes.

Izbūvējot ūdensvada un kanalizācijas tīklus vienmēr tiek meklēti labākie un videi draudzīgākie risinājumi. Tiek domāts arī par iedzīvotāju ērtībām, lai darbu veikšanas laikā pēc iespējas mazāk tiktu traucēta transporta satiksme un maksimāli ātrākā laikā atjaunotu dzeramā ūdens padevi.

Tīklu izbūves darbos uzņēmums jau vairākas reizes ir pielietojis tā saucamo beztranšejas metodi, jeb horizontāli vadāmās urbšanas (HUV) metodi, kad cauruļvads tiek ievilkts zemē un nav nepieciešami lieli rakšanas un asfalta seguma atjaunošanas darbi. Horizontālās urbšanas iekārtu pakalpojumu piedāvā vairākas firmas Latvijā, ar kurām mums ir laba sadarbība.

5.jūnijā uzņēmums, sadarbībā ar SIA “WSH Solutions” veica ūdensvada izbūves darbus Andreja Pumpura ielā, šo metodi esam izmantojuši arī tīklu izbūvei Alkšņu ielā, Viestura ielā, Mazajā Bērzaines ielā. Kanalizācijas spiedvads no bijušā dārzkopības kooperatīva Agras teritorijas līdz Cēsu pilsētas robežai “Cēsu ūdenssaimniecības attīstības projekta V kārtas ietvaros” arī tika izbūvēts ar beztranšejas metodi.